25-325 Kielce, ul. Poleska 39A/4
29-130 Moskorzew, Moskorzew 13
Zadzwoń: 781 015 550

O nas

Geosfera geodezja KielceDziałamy na terenie powiatu kieleckiego, jędrzejowskiego, włoszczowskiego oraz miasta Kielce.
Siedziba firmy Geosfera mieści się w Kielcach przy ulicy Poleska 39A/4. Firma zarejestrowana jest pod adresem: Moskorzew 13 w powiecie włoszczowskim.

Prace geodezyjne wykonujemy w pełnym zakresie, począwszy od zbadania stanu prawnego nieruchomości oraz podziału nieruchomości, sporządzeniu map do celów projektowych poprzez wyznaczenie (wytyczenie) obiektów w terenie, pomiaru kontrolnego w czasie budowy lub eksploatacji obiektów, aż po pomiary inwentaryzacyjne i sporządzenie dokumentacji do odbioru technicznego oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Dbamy o solidność, rzetelność i terminowość powierzonych nam zleceń. Gwarantujemy zgodność wykonywanych przez nas prac z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami technicznymi.

Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną połączoną z doradztwem w zakresie powierzonego zlecenia.

Świadczymy usługi geodezyjne dla:

  • firm budowlanych
  • firm projektowych
  • administracji publicznej
  • mikroprzedsiębiorstw
  • klientów indywidualnych

Nasz zespół

Nasza kadra geodetów zdobywała swoje umiejętności praktyczne zarówno podczas dużych inwestycjach, jak rownież przy drobnych pracach takich jak: mapy pod budowę domu jednorodzinnego, uzgodnienia sieci uzbrojenia terenu, podziały działek, mapy do sądu itp.

Zaplecze techniczne

Geosfera geodezja KielceNowoczesny sprzęt umożliwia nam wykonanie pomiarów z wysoką precyzją. Technologia pomiarów satelitarnych GPS znacznie przyspiesza pracę i pozwala wykonać szereg zadań w krótkim terminie.

Realizujemy wszelkiego rodzaju mapy geodezyjne w formie analogowej i numerycznej. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie pozwalające wykonać dokumentację we wszystkich standardach narzuconych przez klienta. Do jakości zleconych prac przywiązujemy najwyższą wagę.

Obszar działania

  • powiat kielecki
  • miasto Kielce
  • powiat jędrzejowski
  • powiat włoszczowski
Obszar działania

Korzyści ze współpracy

Bezpośredni kontakt oraz możliwość indywidualnej oceny potrzeb w dostosowaniu usług do indywidualnych wymagań klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie zoptymalizać koszty obsługi geodezyjnej, co sytuuje naszą firmę w grupie najbardziej konkurencyjnych firm geodezyjnych w regionie.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz zachęcamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie drogą mailową lub telefonicznie.

Klienci o nas

Galeria


zobacz więcej zdjęć

Usługi geodezyjne